Вивіски з LED неону на підкладці у Одесі

Вивіска з лед неону на підкладці — рекламна конструкція, яка допомагає розмістити назву закладу або іншу інформацію на ідеально рівній поверхні без швів та стиків. Вона встановлюється на нових будинках, на будинках з деформованим або нерівним фасадом, а також на будинках, оформлення яких не відповідає концепції бренду. В Одесі її можна замовити у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо світлодіодні конструкції, які можна купити за найкращою вартістю з гарантією.

Про вивіски з LED неону на підкладці

Основною рекламною конструкцією є фоновий прямокутник, на якому кріпляться написи, об’ємні літери або фігури, що світяться. Її встановлюють на фасадах будівель чи над входом до закладу. Внаслідок однотонного монолітного фону реклама виглядає цікавіше та привертає більше уваги.

Переваги вивіски з LED неону на підкладці

Вивіски з LED неону на підкладці

Лед реклама на підкладці — монолітна конструкція, що маскує дефекти фасаду та створює ідеальне тло для розміщення назви бренду або закладу. Її переваги:

  • простість монтажу;
  • універсальність;
  • акуратний та гармонійний вигляд;
  • міцність;
  • доступна ціна.

Світні елементи виготовляються з високоміцного світлодіодного шнура, який стійко переносить зовнішні агресивні дії.

Які види вивіски з LED неону на підкладці виробляємо

«Фабрика реклами» виготовляє рекламні конструкції з сучасних матеріалів. У нас можна замовити діодну вивіску з підкладкою із ПВХ, алюмінієвого композиту чи оцинкованого металу. При виробництві компонентів, що світяться, використовуються діодні лід шнури різного розміру і напруги. Компанія також надає послуги з монтажу та обслуговування.

Переваги вивіски з LED неону на підкладці від «Фабрики реклами»

Виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами – основний напрямок компанії «Фабрика реклами». За 20 років роботи в Одесі ми отримали сучасну інфраструктуру та налагодили виробництво вивісок з неонфлексу та інших високотехнологічних матеріалів. Вирішивши купити їх, можете розраховувати на:

  • гарантію якості;
  • міцність та надійність конструкції;
  • відсутність обмежень за формою та розмірами;
  • помірні ціни.

Щоб залишити заявку на виготовлення обладнання або розрахувати його вартість, натисніть кнопку «Замовити дзвінок» або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок