Відкриті світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу в Одесі

Неонфлекс — лінійний освітлювальний пристрій, який використовується для організації підсвічування. Міцність та гнучкість дозволяють виготовляти з нього фігури різного розміру та форми. Не дивно, що матеріал знайшов застосування у рекламній сфері. В Одесі виготовленням вивісок із гнучкого neon flex займається компанія «Фабрика реклами». У нас можна купити рекламне та торгове обладнання за найкращою ціною з гарантією.

Про відкриті світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу

Під гнучким неонфлексом розуміють світлодіодний шнур з яскравим рівномірним свіченням. На відміну від звичайного скляного неону, він краще переносить вплив вологи, ударів і сонячного світла. Тому з нього виготовляють не лише відкриті рекламні вивіски, але також фасадне освітлення, підсвічування для автомобілів та інтер’єру.

Переваги відкритих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу

Відкриті світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу

Головна перевага neon flex – яскравість. Вивіски з нього добре проглядаються навіть за денного світла. Інші переваги матеріалу:

  • висока енергоефективність;
  • багата палітра;
  • міцність;
  • зносостійкість;
  • вартість.

Матеріал легко переносить агресивні впливи, тому його можна використовувати й у внутрішній, і у зовнішній рекламі.

Які види відкритих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу виробляємо

Компанія приймає замовлення на виготовлення світлодіодних конструкцій будь-яких форм та розмірів. У нас можна замовити neon flex підсвічування, яке виділить барну стійку, зону очікування, стійку ресепшен або торгове обладнання. Різнокольоровий шнур, що світиться, підкреслить незвичайну архітектуру будівлі та переваги оздоблення.

Переваги відкритих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу від «Фабрики реклами»

Виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами — напрямок, на якому компанія «Фабрика реклами» спеціалізується понад 20 років. Ми одними з перших в Одесі стали виготовляти вивіски з неонфлексу, тому добре вивчили переваги матеріалу та особливості його. виробництва.

Причини, щоб купити рекламну конструкцію у «Фабриці реклами»:

  • цікаві дизайн проєкти;
  • якісні матеріали;
  • адекватні ціни;
  • мінімальний термін виробництва;
  • послуги з монтажу та обслуговування.

Для отримання додаткової інформації та розрахунку вартості послуг замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок