Світлодіодні вивіски з гнучкого неон флексу в Одесі

Зовнішня реклама — інструмент, що допомагає виділитися та зацікавити потенційних клієнтів. Щоб збільшити охоплення аудиторії, бізнесмени Одеси використовують двосторонні світлодіодні вивіски із гнучкого неонфлексу. Вони встановлюються на торцях будівлі та привертають увагу пішоходів, що прямують у двох різних напрямках. Придбати їх за найкращою ціною можна у компанії «Фабрика реклами».

Про двосторонні світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу

Ці вивіски є об’ємними конструкціями, які встановлюються на торцях будівель, стовпах і прозорих поверхнях. Їх виготовляють зі шнура Neon flex – інноваційного матеріалу на основі світлодіодів, поміщених у прозорий кожух. Вони випромінюють яскраве, але не подразнююче неонове світло.

Переваги двосторонніх світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу

Світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу двосторонні

Головна перевага таких конструкцій у тому, що вони добре проглядаються з двох сторін, а отже, привертають у два рази більше уваги. Під час виготовлення використовується Neon flex, який наділяє їх:

  • міцністю;
  • гнучкістю;
  • зносостійкість;
  • довговічністю.

На відміну від звичайного неону, шнур Neon flex краще переносить агресивні впливи. Тому його можна використовувати всередині приміщень та на вулиці.

Які види двосторонніх світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу виробляємо

Neon flex — матеріал, з якого можна створювати зовнішню та внутрішню рекламу різної форми та конфігурації. У компанії «Фабрика реклама» можна замовити написи, що світяться, об’ємні фігури, фасадне та інтер’єрне підсвічування, лайтбокси та комбінації з різних елементів. Їхня вартість залежатиме від розміру, матеріалів та складності.

Переваги двосторонніх світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» надає послуги проєктування та виробництва рекламних конструкцій будь-якого розміру та складності. Ми також встановлюємо в Одесі стильні вивіски з Neon flex, які гарантовано виділяють заклад серед міського пейзажу.

Причини, щоб купити у нас внутрішню чи зовнішню рекламу:

  • сучасні технології виробництва;
  • якісні матеріали;
  • висока швидкість виготовлення;
  • доступні ціни.

Щоб дізнатися вартість послуг та залишити заявку, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами, прикріпленими у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок