Світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу для ресторанів в Одесі

Успіх ресторану чи іншого закладу громадського харчування залежить від того, наскільки ефективно працює його реклама. Привернути увагу цільової аудиторії та виділитися на фоні інших допомагає яскрава світлодіодна вивіска із гнучкого неонфлексу. В Одесі замовити її можна у компанії «Фабрика реклами». Компанія приймає замовлення на виробництво стильних рекламних конструкцій, які можна купити за найкращою вартістю.

Про світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу для ресторанів

Особливість цих рекламних конструкцій полягає у матеріалі, з яких вони виготовлені. Neon Flex – гнучкий світлодіодний шнур, який відрізняється від звичайного неону міцністю та зносостійкістю. Крім того, він випромінює яскраве і рівномірне світло, яке не дратує очі, але привертає більше уваги. З нього можна виготовляти й внутрішню, і зовнішню рекламу.

Переваги світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для ресторанів

Світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу для ресторанів

Головна перевага неонових вивісок – незвичайний та яскравий дизайн, який привертає увагу у будь-який час доби. Неонфлекс наділяє їх:

  • міцністю;
  • зносостійкість;
  • вологостійкість;
  • енергоефективністю;
  • довговічністю.

Ще одна перевага шнура Neon flex – гнучкість. Саме тому йому немає ціни у створенні незвичайних написів та хитромудрих фігур.

Які види світлодіодні вивісок з гнучкого неонфлексу для ресторанів ми виробляємо

Компанія приймає замовлення на виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами будь-якої форми, розміру та конфігурації. Щоб виділити заклад серед інших, можете замовити яскраві написи, що світяться, об’ємні фігури, комбінації з написів і фігур, фасадне або інтер’єрне підсвічування.

Переваги світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для ресторанів від «Фабрика реклами»

Компанія пропонує бізнесменам Одеси послуги з проєктування, виробництва та монтажу рекламних конструкцій. Ми маємо у своєму розпорядженні команду та матеріально-технічну базу, яка дозволяє виготовляти вивіски з Neon flex будь-якого розміру та складності.

Причини купити у нас зовнішню або внутрішню рекламу:

  • висока якість матеріалів та конструкцій;
  • авторський дизайн;
  • адекватні ціни;
  • висока швидкість виготовлення.

Щоб отримати детальну інформацію або дізнатися про приблизну вартість послуг, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок