Світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу для нічних клубів в Одесі

Нічний клуб — місце, де люди хочуть чудово повеселитися у невимушеній обстановці. Про те, що тут вони матимуть змогу добре провести час, має говорити навіть вивіска закладу. Найкраще з цим завданням справляються стильні світлодіодні конструкції з гнучкого неонфлексу. В Одесі купити їх можна у «Фабриці реклами». Компанія займається проєктуванням та виробництвом рекламних конструкцій, які можна замовити за найкращою вартістю.

Про світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу для нічних клубів

Цей вид рекламних конструкцій виготовляється з гнучкого світлодіодного шнура Neon Flex. Він складається зі світлодіодів, поміщених у напівпрозорий кожух і випромінюють яскраве та розсіююче світло. Це створює гарний візуальний ефект, який привертає увагу публіки.

Переваги світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для нічних клубів

Світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу для нічних клубів

На відміну від звичайного неону Neon flex міцніший і стійкіший до механічних впливів. Інші його переваги:

  • волого- та термостійкість;
  • низька витрата електроенергії;
  • великий термін експлуатації;
  • багата палітра кольорів.

Ще одна особливість Neon flex – гнучкість. Йому немає ціни у виготовленні рекламних конструкцій у вигляді написів та об’ємних фігур.

Які види світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для нічних клубів виробляємо

Компанія виготовляє рекламні конструкції для ресторанів, дискобарів, магазинів та інших закладів. Матеріально-технічна база дозволяє реалізовувати проєкти будь-якої складності. Ми допоможемо спроєктувати, виготовити та встановити рекламу з Neon flex будь-якого розміру та конфігурації. Це може бути незвичайний неоновий напис, об’ємна конструкція, комбінація з літер і лайтбоксів, що світяться, фасадне підсвічування тощо.

Переваги світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для нічних клубів від «Фабрики реклами»

Понад 20 років компанія «Фабрика реклами» займається проєктуванням, виробництвом та монтажем рекламних конструкцій. Ми пропонуємо бізнесменам Одеси послуги з виготовлення вивісок з Neon flex для барів та ресторанів. Кожен, хто хоче їх купити, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів;
  • відсутність обмежень за формою та розмірами;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Щоб оформити заявку або дізнатися про вартість послуг, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за прикріпленими номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок