Світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу для нічних барів в Одесі

Дискобари асоціюються з веселощами, запальною музикою та стилем. Про те, що у закладі можна добре провести час, потенційні відвідувачі мають розуміти вже за вивіскою. В Одесі все частіше використовують світлодіодні конструкції з гнучкого неонфлексу, який відрізняється яскравістю та багатою палітрою. Їхнім виробництвом займається компанія «Фабрика реклами». Ми виготовляємо внутрішню та зовнішню рекламу, яку можна купити за найкращою ціною із супутніми послугами.

Про світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу для нічних барів

Неоновий шнур Neon Flex — гнучкий світлодіодний пристрій, що випромінює яскраве та рівномірне свічення. З нього виготовляють хитромудрі написи, оригінальні фігури та об’єкти, що світяться, які складно створити за допомогою звичайного неону. Особливо ефектно світло, що ним випромінюється, виглядає в темний час доби, коли воно привертає увагу публіки.

Переваги світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для нічних барів

Світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу для нічних барів

Міцність – якість, яка відрізняє Neon flex від звичайного неону і дозволяє використовувати його в приміщеннях та на вулиці. Інші його переваги:

  • багата палітра;
  • зносостійкість;
  • енергоефективність;
  • прийнятна вартість.

Дизайнери оцінили гнучкість шнура Neon flex. Вона дає можливість створювати написи, фігури та інші елементи будь-якої форми та розміру.

Які види світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для нічних барів виробляємо

Компанія виготовляє зовнішню та внутрішню рекламу на індивідуальне замовлення. Залежно від специфіки закладу та концепції дизайну у нас можна замовити конструкції у вигляді написів і об’ємних фігур, що світяться, а також їх комбінації або яскраве фасадне підсвічування.

Переваги світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу для нічних барів від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виготовлення вивісок з неонфлексу для диско барів, ресторанів та клубів. За 20 років роботи в Одесі ми отримали інфраструктуру для виробництва рекламних конструкцій будь-якого розміру, кольору та конфігурації.

Причини купити промоустаткування у «Фабриці реклами»:

  • високотехнологічні та якісні матеріали;
  • цікаві дизайн проєкти;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Щоб дізнатися зразкову вартість послуг та оформити замовлення, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або натисніть на кнопку «Замовити дзвінок».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок