Контражур світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу в Одесі

Бажаєте підвищити ефективність промокампанії чи привернути більше уваги до закладу? Замовте внутрішню або зовнішню рекламу, що світиться. Сьогодні в Одесі популярні контражурні вивіски з неонфлексу — гнучкого світлодіодного шнура, з якого створюють написи та фігури різного розміру та форми. Їх виготовленням займається «Фабрика реклами». Компанія виробляє рекламні конструкції, які можна купити з гарантією за найкращою ціною.

Про контражур світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу

Ця рекламна вивіска складається з написів або фігур, що світяться, виготовлених з гнучкого неонфлексу, підкладки з прозорого оргскла і підсвічування, прокладеного по контуру. Спільно це створює гарний візуальний ефект і світловий ореол, який рівномірно розсіюється навколо елементів.

Переваги контражурних світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу

Контражур світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу

Головна перевага контражурного напису чи фігури — унікальний дизайн, який допомагає виділити заклад та привернути увагу потенційної аудиторії. Інші її переваги:

  • міцність;
  • енергоефективність;
  • вартість;
  • великий термін служби.

Neon flex стійко переносить агресивні дії. Тому з нього можна виготовляти й внутрішню, і зовнішню рекламу.

Які види контражур світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу виробляємо

«Фабрика реклами» виготовляє рекламні конструкції, що світяться, які розрізняються за розміром, матеріалами, формою та іншими параметрами. При їх виробництві використовуються традиційні та інноваційні технології. Поєднання різних матеріалів, форм підкладки, літер і фігур дозволяє створювати унікальні конструкції, які привертають увагу до бренду або продукту.

Переваги контражурних світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» займається проєктуванням, виготовленням та встановленням в Одесі зовнішньої та внутрішньої реклами. Ми також налагодили виробництво вивісок із neon flex та інших високотехнологічних матеріалів.

Причини, щоб купити у нас рекламні конструкції:

  • висока якість матеріалів;
  • мінімальний термін виробництва;
  • помірні ціни;
  • комплекс супутніх послуг.

Для отримання детальної інформації та розрахунку вартості послуг замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами, вказаними у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок