Комбіновані світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу в Одесі

Вивіска – маркетинговий інструмент, що допомагає виділити бренд і привернути до нього більше уваги. Тому при її виготовленні використовують інноваційні технології та матеріали. Сьогодні спостерігається зростання популярності комбінованих вивісок з неонфлексу — гнучкого світлодіодного шнура, з якого можна створювати фігури та написи будь-якої форми та розміру. В Одесі купити їх за найкращою ціною можна у компанії «Фабрика реклами».

Про комбіновані світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу

Основа цієї рекламної конструкції – гнучкий світлодіодний шнур Neon flex, який відрізняється рівномірним світінням, міцністю, високою енергоефективністю та зносостійкістю. Гнучкість та багата палітра дозволяють створювати з нього цікаві фігури та поєднувати їх з іншими видами зовнішньої та внутрішньої реклами.

Переваги комбінованих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу

Особливість таких рекламних конструкцій – незвичайний дизайн. Поєднання неонового шнура Neon flex з різними літерами, фігурами та написами створює оригінальний візуальний ефект, який приковує увагу публіки, виділяє заклад серед інших та підвищує впізнаваність бренду.

Які види комбінованих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу ми виробляємо

Комбіновані світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу

Комбінування матеріалів та технологій відкриває перед маркетологами необмежені можливості, а компанія «Фабрика реклами» готова реалізувати навіть незвичайну ідею. У нас можна замовити комбінацію неонових написів та фігур з:

  • фігурними лайтбоксами;
  • плоскими та об’ємними літерами;
  • акрилайтами;
  • АКП фасадами тощо.

Вартість конструкції буде залежати від складності та матеріалів.

Переваги комбінованих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклама» надає послуги проєктування, виробництва та монтажу в Одесі рекламних конструкцій будь-якого розміру та конфігурації. Ми також приймаємо замовлення на виготовлення вивісок з неонфлексу та інших високотехнологічних матеріалів. Вирішивши купити їх, можете розраховувати на:

  • міцність та надійність;
  • гарантію якості;
  • адекватну ціну;
  • мінімальний термін виробництва;
  • послуги з ремонту та технічного обслуговування.

Розрахувати вартість промоустаткування та отримати докладну інформацію можна, замовивши зворотній дзвінок або зателефонувавши за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок