Друк постерів а3 у Одесі

Постери формату A3 — друкований носій, що дозволяє донести до споживача потрібну інформацію, розповісти про подію, що відбудеться, або додати оригінальний штрих до інтер’єру. Не дивно, чому вони знайшли застосування у рекламі, дизайні та інших галузях. Якщо ви хочете підвищити ефективність промокампанії в Одесі, замовте якісну продукцію поліграфії у «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виробництво широкоформатної друкованої продукції, яку можна купити за найвигіднішою ціною.

Про друк постерів А3

До цієї категорії входить друкована продукція розміром 297×420 мм. Вона потрібна не лише серед маркетологів. Її широко використовують дизайнери, фотографи, інженери та проєктувальники. Великий вибір матеріалів та текстур дозволяє роздруковувати на ній фотографії, креслення, діаграми та плани. При цьому можна розраховувати на високу чіткість та деталізацію зображень.

Переваги та матеріали друку постерів А3 формату

Друк постерів А3

При виготовленні плакатів та постерів вказаного розміру частіше використовують напівглянсовий папір. Її переваги:

  • відсутність яскравих відблисків;
  • універсальність;
  • стійкість до механічних впливів;
  • висока передача кольорів.

Від якості матеріалів залежить те, як цільова аудиторія відреагує на рекламу. З гарним папером шанси на те, що він приверне увагу та зацікавить у купівлі, будуть вищими.

Види друку постерів А3 формату

При виробництві продукції поліграфії розміром 297×420 мм використовуються широкоформатні принтери – плотери. Вони працюють на основі офсетної, цифрової або лазерної технології, дозволяючи швидко виготовляти високоякісну та зносостійку друковану продукцію. Вибір технології залежить від тиражу та безпосередньо впливає на його вартість.

Переваги друку постерів А3 формату від «Фабрика реклами»

Компанія «Фабрика реклами» – виробник високотехнологічних рекламних конструкцій. Ми також надаємо в Одесі поліграфічні послуги та виготовляємо друковану продукцію, використовуючи сучасні технології та матеріали.

Причини, щоб купити продукцію поліграфії у «Фабриці реклами»:

  • висока якість друку;
  • оригінальні макети;
  • можливість замовлення великих та малих тиражів;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • доступні ціни.

Для оформлення замовлення та розрахунку вартості послуг зателефонуйте за номерами, вказаними у шапці сайту, або натисніть на кнопку «Замовити дзвінок».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок