Друк постерів а2 у Одесі

A2 (420×594 мм) — поширений формат, який використовується в інформаційних, технічних та інших цілях. Продукція поліграфії такого розміру є незамінною і в рекламі, де вона допомагає вигідно піднести бренд або продукт, доповнити інтер’єр і привернути увагу цільової аудиторії. В Одесі її виробництво займається компанія «Фабрика реклами». Ми надаємо послуги поліграфії та виготовляємо друковану продукцію, яку можна купити за вигідною вартістю.

Про друк постерів А2

420х594 мм — універсальний формат, який використовують для друкування технічних планів, креслень, афіш, стінгазет та іншої поліграфічної продукції. Як основа при цьому виступає звичайний матовий, глянсовий, крейдований або дизайнерський папір. Зображення на матеріал наносять за допомогою плотерів, що працюють на основі цифрової, офсетної, лазерної чи іншої технології.

Переваги друку постерів А2 формату

Друк постерів А2

Широкоформатний друк знайшов застосування у різних галузях. Це пояснюється:

  • високою якістю зображень;
  • можливістю використовувати будь-які друковані носії;
  • висока швидкість виготовлення;
  • прийнятною ціною.

Афіші, плакати та постери наділені великим рекламним потенціалом. Їх можна розміщувати на стінах, фасадах, вікнах та інших поверхонь, розширюючи охоплення аудиторії та привертаючи увагу потенційних клієнтів.

Види друку постерів А2 формату

У компанії «Фабрика реклами» можна замовити плакати будь-якого розміру та дизайну. Ми обладнали свою друкарню високошвидкісними принтерами та плотерами. При виготовленні продукції поліграфії формату A2 використовується офсетна, цифрова, лазерна та інші сучасні технології друку. Вибір методу залежить від особливостей зображення та тиражу.

Переваги друку постерів А2 формату від «Фабрика реклами»

«Фабрика реклами» встановлює в Одесі рекламні конструкції та надає комплекс поліграфічних послуг. Ми маємо матеріально-технічну базу, яка дозволяє приймати замовлення на виробництво стандартної та широкоформатної продукції поліграфії. Кожному, хто хоче її купити, компанія гарантує:

  • високу якість матеріалів та друку;
  • суворе дотримання встановлених термінів;
  • великий вибір дизайн проєктів;
  • доступні ціни.

Щоб отримати детальну інформацію та розрахувати вартість послуг, зателефонуйте за вказаними номерами або замовте зворотний дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок