Друк постерів а1 у Одесі

Постери – вид поліграфічної продукції, що використовується для друку рекламної інформації, інтер’єрного декору, фотографій та афіш. Найбільший ефект мають зображення формату A1, які розміщують на фасадах, дверях, вікнах та стінах приміщень. Замовити їх можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо в Одесі оригінальну друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною з доставкою.

Про друк постерів А1

Під форматом A1 мається на увазі розмір 841х594 мм. Інженери використовують його при роздруківці схем, планів та креслень, дизайнери — при роздруківці фотографій та картин, маркетологи — при роздруківці афіш, плакатів та рекламних постерів.

Переваги та матеріали друку постерів А1 формату

Друк постерів А1

При виготовленні афіш та плакатів використовують матовий, глянсовий або напівглянсовий папір. Зображення, надруковані на якісному носії:

  • довше зберігають первісний вигляд;
  • стійко переносять агресивні дії;
  • добре утримують фарбу.

Від матеріалів залежить і те, який ефект вироблятиме продукція на цільову аудиторію. З гарним папером та фарбою виходять яскраві, повнокольорові та реалістичні зображення, які привертають більше уваги та вигідно подають товар.

Види друку постерів А1 формату

При виробництві широкоформатних зображень використовують плотери, що працюють на основі офсетної, цифрової та лазерної технології. Вибір залежить від терміновості та обсягу тиражу, а також впливає на його вартість. Якщо потрібно замовити кілька плакатів, то краще вибрати лазерний чи цифровий друк. Велика партія буде виготовлена швидше на офсетному пристрої.

Переваги друку постерів А1 формату від «Фабрики реклами»

Компанія відкрила в Одесі друкарню, в якій налагодила виробництво поліграфічної продукції у великих та малих тиражах. Сучасна матеріально-технічна база дозволяє приймати замовлення на виготовлення стандартної та нестандартної продукції поліграфії будь-якого розміру та складності.

Причини, щоб купити постери та плакати у «Фабрика реклами»:

  • сучасне обладнання та матеріали;
  • висока якість поліграфічних послуг;
  • цікаві дизайн проєкти;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.

Щоб замовити широкоформатний друк та дізнатися про вартість інших послуг, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок