Друк постерів а0 у Одесі

Плакати та постери — широкоформатна продукція, що використовується в рекламних, декоративних та інформаційних цілях. У рекламі найчастіше застосовують формат A0. Продукція такого розміру виглядає ефектно, вигідно подає товар та привертає більше уваги. В Одесі замовити її виробництво можна у «Фабрика реклами». Компанія надає якісні поліграфічні послуги та виготовляє друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною.

Про друк постерів А0

Плакат формату A0 — друкований носій розміром 1189х841 мм та площею 1 кв. м. Цей розмір вважається базовим, тому знайшов застосування у різних галузях. Зокрема, його використовують для друку карт, креслень, схем, інтер’єрних фотографій, афіш заходів та рекламних постерів. Сучасні друковані технології забезпечують яскравість, чіткість та високу деталізацію зображень.

Переваги та матеріали друку постерів А0 формату

Друк постерів А0

При виробництві широкоформатної продукції поліграфії використовують матовий, глянсовий та напівглянсовий папір. Перевагу частіше віддають напівглянцевому папері. До її переваг можна віднести:

  • відсутність яскравих відблисків;
  • швидке вбирання фарби;
  • універсальність;
  • зносостійкість.

Зображення, надруковані на якісних матеріалах, довше зберігають початковий вигляд. Це означає, що їх контакт із цільовою аудиторією буде міцнішим. Це допоможе швидше досягти мети маркетингової кампанії.

Види друку постерів А0 формату

Компанія виготовляє постери та плакати, використовуючи передові друковані технології. Великі партії поліграфічної продукції друкуються з допомогою офсетних плотерів. При виготовленні середніх та малих тиражів частіше використовують цифрові та лазерні пристрої. Від обраної технології залежить термін виконання замовлення та його вартість.

Переваги друку постерів А0 формату від «Фабрика реклами»

Понад 20 років компанія встановлює в Одесі рекламні конструкції різного розміру. Ми також відкрили власну друкарню, де виготовляємо креативну друковану продукцію. Вирішивши купити її у нас, можете розраховувати на:

  • сучасні технології друку;
  • великий вибір макетів та форматів;
  • доступні ціни;
  • якісні матеріали;
  • висока швидкість виготовлення.

Щоб дізнатися про всі доступні послуги поліграфії та їх вартість, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або замовте зворотний дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок