Друк плакатів а3 у Одесі

Бажаєте збільшити продажі та підвищити ефективність рекламної кампанії? Використовуйте друковані носії різного формату. Один з найпопулярніших – A3. Постери та плакати такого розміру можна розмістити на дверях та стінах магазинах, транспорті та дошках оголошень, де вони постійно у полі зору потенційної аудиторії. Замовити виробництво широкоформатної продукції поліграфії можна у «Фабриці реклами». Компанія виготовляє в Одесі афіші, постери та іншу друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною.

Про друк плакатів А3

Під форматом A3 мається на увазі розмір 297х420 мм. У діловому середовищі його використовують для друку діаграм, презентацій та технічних планів, у рекламі — при виготовленні кольорових фотографій, постерів, афіш та плакатів. Зображення виходять яскравими, тому вигідно подають інформацію про товари та послуги.

Переваги та матеріали друку плакатів формату А3

Друк плакатів А3

Друкарська продукція розміром 297х420 мм – інструмент, що широко використовується в рекламі. Вона допомагає:

  • вигідно піднести товар;
  • заявити про бренд або продукт;
  • виділитися у конкурентному середовищі;
  • збільшити охоплення аудиторії.

Якість зображень залежить від матеріалів. Щоб в аудиторії склалося позитивне враження про продукт, потрібно обирати якісний папір, зносостійке чорнило та різні методи після друкарської обробки.

Види друку плакатів формату А3

У компанії «Фабрика реклами» при виготовленні широкоформатної продукції використовуються спеціальні плотери, що працюють на основі офсетного, цифрового чи лазерного друку. При виборі технології необхідно відштовхуватися від передбачуваного тиражу та терміновості. Вона також впливатиме на вартість поліграфічних послуг.

Переваги друку плакатів формату А3 у «Фабрика реклами»

Компанія «Фабрика реклами» встановлює в Одесі рекламні конструкції та приймає замовлення на виготовлення друкованої продукції. Ми маємо власну друкарню, в якій налагоджено виробництво стандартної та широкоформатної продукції поліграфії.

Причини, щоб купити афіші та постери у «Фабрика реклами»:

  • сучасні матеріали та технології друку;
  • висока якість поліграфічних послуг;
  • великий вибір макетів;
  • доступні ціни.

Щоб замовити продукцію або дізнатися про її вартість, зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок