Друк плакатів а2 у Одесі

Бажаєте привернути увагу до товарів, що просуваються, і підвищити впізнаваність бренду? Використовуйте плакати формату A2. Їх можна розклеїти на стінах та вікнах магазину, дошках оголошень та інших поверхнях у місцях масового скупчення людей. Цього формату буде достатньо, щоб привернути увагу публіки та донести до неї корисну інформацію. В Одесі виробництвом продукції поліграфії зазначеного розміру займається компанія «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виготовлення плакатів та постерів, які можна купити за вигідною вартістю.

Про друк плакатів А2

До цієї категорії входять друковані носії розміром 420х540 мм. Їх використовують під час випуску газет, виготовлення креслень, брошур та іншої поліграфічної продукції. Зображення частіше наносять кольоровим чорнилом, що робить їх більш барвистими, яскравими та реалістичними. У рекламі це допомагає заволодіти увагою публіки, підвищити впізнаваність бренду чи продукту.

Переваги та матеріали друку плакатів формату А2

Друк плакатів А2

Постери та афіші розміром 420х540 мм – ефективний рекламний інструмент. З їх допомогою можна:

  • проінформувати клієнтів про акції та зниження цін;
  • привернути увагу до товарів та послуг;
  • виділитися на фоні конкурентів;
  • збільшити продаж.

Щоб друкований носій довше привертав увагу, при його виготовленні потрібно використовувати якісні матеріали — міцний папір, зносостійке чорнило та перевірені технології.

Види друку плакатів формату А2

У компанії «Фабрика реклами» можна замовити афіші, плакати та постери, які будуть виготовлені за допомогою офсетного, лазерного чи цифрового друку. Як основу можна вибрати матовий, глянсовий, напівглянсовий, сатиновий або самоклеючий папір.

Переваги друку плакатів формату А2 від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє в Одесі зовнішню та внутрішню рекламу, а також надає комплекс поліграфічних послуг. Матеріально-технічна база дозволяє приймати замовлення на виробництво стандартної та нестандартної друкованої продукції у великих та малих тиражах. При цьому кожен, хто хоче її купити, може розраховувати на:

  • висока якість матеріалів та друку;
  • гнучкі терміни виготовлення;
  • великий вибір дизайн проєктів;
  • помірні ціни.

Щоб отримати детальну інформацію, замовте зворотний дзвінок. Консультант передзвонить для оформлення заявки та розрахунку вартості послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок