Друк плакатів а1 у Одесі

A1 — популярний формат, який використовують для друку схем, креслень та стінгазет. Він також знайшов застосування у рекламі, де на ньому друкують вивіски, афіші та плакати. Широкоформатні зображення допомагають задіяти порожні поверхні й привернути увагу публіки до бренду і товарів, що просуваються. В Одесі замовити друк такого розміру можна у компанії «Фабрика реклами». У нас можна купити продукцію за найкращою ціною з кур’єрською доставкою.

Про друк плакатів А1

Під плакатом A1 розуміють друкований носій розміром 594х841 мм. Цього формату достатньо для розміщення рекламної, освітньої, технічної, іміджевої чи іншої інформації. Її наносять за допомогою плотерів, використовуючи сучасні друковані технології.

Переваги та матеріали друку плакатів формату А1

Друк плакатів А1

Зображення розміром 594х841 мм можна використовувати у внутрішній та зовнішній рекламі. Головне при їх виробництві використовувати якісні матеріали — міцний папір та зносостійке чорнило. За потреби можна провести після друкарську обробку. В цьому випадку зображення будуть:

  • довше підтримувати початковий вигляд;
  • стійко переносити агресивні дії;
  • виділятися серед конкурентів;
  • привертати більше уваги.

Ще одна перевага широкоформатного друку – універсальність. Він підійде для розміщення анонсу та програми заходу, інформації щодо зниження вартості товарів, плану евакуації чи правил поведінки у закладі.

Види друку плакатів формату А1

Широкоформатні плакати та постери друкуються на плотерах, що працюють за офсетною, цифровою або лазерною технологією. Вибір методики залежить від тиражу та терміновості виконання замовлення. При виготовленні великих партій використовують офсетні принтери, середніх цифрові, маленьких лазерні.

Переваги друку плакатів формату А1 від «Фабрика реклами»

«Фабрика реклами» надає комплекс поліграфічних послуг. Ми відкрили в Одесі друкарню, на якій запустили виробництво стандартної та широкоформатної друкованої продукції у великих та малих тиражах. Вирішивши купити її у нас, можете розраховувати на:

  • високу якість матеріалів та виконання;
  • допомогу у виборі макета;
  • оптимальні терміни виготовлення;
  • доступні ціни.

Для оформлення заявки натисніть на кнопку «Замовити дзвінок». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок