Друк плакатів а0 у Одесі

Плакати формату A0 широко використовуються в рекламних, освітніх та інших цілях. Їх розміщують на фасадах будівель, вікнах, скляних дверях магазинів та інших поверхнях для донесення до публіки корисної інформації. Якщо потрібно заволодіти увагою цільової аудиторії, плакати та постери оформлюють незвичайним способом. Замовити виробництво такої продукції поліграфії можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною з доставкою по Одесі.

Про друк плакатів А0

Під плакатом формату A0 розуміють друкований носій, ширина якого становить 841 мм, довжина – 1189 мм. На ньому розміщують рекламу, анонси заходів та іншу інформацію. Зображення друкують на широкоформатних принтерах (плотерах), які забезпечують високу деталізацію та реалістичність картинки.

Переваги та матеріали друку плакатів формату А0

Друк плакатів А0

Головна перевага широкоформатного друку – великий вибір матеріалів. Рекламні, освітні та інші зображення розміром 841х1189 мм можна надрукувати на звичайному, глянцевому, напівглянсовому, сатиновому папері або самоклеючій плівці. При цьому вони відрізнятимуться:

  • яскравістю;
  • повно кольоровістю;
  • реалістичністю;
  • довговічністю.

За допомогою таких постерів можна оформити стіни, вікна та інші поверхні, де вони будуть привертати увагу до товарів і послуг, що просуваються.

Види друку плакатів формату А0

Під час виготовлення широкоформатної продукції поліграфії використовують цифрову або офсетну технологію. Як основа виступає звичайний, глянсовий або напівглянсовий папір, іноді – сатиновий і самоклеючий. Оптимальним вважається напівглянсовий папір, привабливий текстурою, вартістю та здатністю детально передавати кольори та відтінки.

Переваги друку плакатів формату А0 від «Фабрика реклами»

Компанія пропонує підприємцям Одеси комплекс поліграфічних послуг. Ми маємо обладнання, яке дозволяє приймати замовлення на виробництво продукції поліграфії будь-якого розміру та дизайну. При цьому кожному, хто придбає її, гарантуємо:

  • високу якість матеріалів та друку;
  • великий вибір цікавих макетів;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • адекватну ціну.

Для отримання детальної інформації про вартість та умови надання поліграфічних послуг, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок