Друк афіш а4 у Одесі

A4 – популярний формат. Його часто використовують у рекламній сфері для друку афіш. Щоб постер точно залучив та зацікавив цільову аудиторію, його потрібно креативно оформити. Замовити виробництво оригінальної продукції поліграфії можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо постери, плакати та іншу друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною з кур’єрською доставкою по Одесі.

Про друк афіш А4

Ця продукція має розмір 210х297 мм. Широке поширення формат A4 отримав, тому що займає мало місця. При цьому на поверхні можна розмістити текстову інформацію, картинки, логотипи та інші символи. Зображення можна роздрукувати на звичайному принтері, а потім швидко розклеїти або використовувати як роздавальний матеріал.

Переваги друку афіш формату А4

Друк афіш А4

Афіші розклеюють на фасадах, вікнах, дверях будівель та на транспорті, де вони постійно піддаються впливу сонця, вологи та пилу. Щоб зображення довше зберігали початковий вигляд, під час їх виготовлення застосовують афішний папір. Він привабливий:

  • високими друкованими характеристиками;
  • вологостійкістю;
  • непрозорістю;
  • прийнятною вартістю.

Плакати та постери, надруковані з використанням якісних матеріалів, викликають довіру з боку цільової аудиторії та створюють позитивний образ бренду.

Види друку афіш формату А4

Постери та плакати, які інформують про майбутній захід, виготовляють на звичайних цифрових чи офсетних принтерів. При виборі технології відштовхуються від того, скільки екземплярів та як швидко їх потрібно надрукувати. Великі партії при необмеженому терміні виготовляють за допомогою офсетної технології, невеликі та термінові замовлення за допомогою цифрової.

Переваги друку афіш А4 формату від «Фабрика реклами»

«Фабрика реклами» понад 20 років встановлює в Одесі рекламні конструкції різного розміру та дизайну. Ми також маємо власну друкарню та приймаємо замовлення на виробництво друкованої продукції. Кожен, хто хоче купити її, може розраховувати на:

  • сучасні матеріали та технології;
  • високу якість поліграфічних послуг;
  • швидке виготовлення;
  • доступні ціни.

Щоб дізнатися про інші послуги та розрахувати їх вартість, натисніть на кнопку «Замовити дзвінок» або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок