Друк афіш а3 у Одесі

A3 (297×420 мм) – популярний формат, що використовується при виробництві афіш. Цього розміру достатньо, щоб розмістити картинки, тексти, логотипи та іншу інформацію, покликану привернути увагу цільової аудиторії та зацікавити її у купівлі квитка на захід. Головне при цьому креативно підійти до оформлення постера. Замовити оригінальну продукцію поліграфії за найкращою ціною можна у компанії «Фабрика реклами».

Про друк афіш А3

До цієї категорії входить поліграфічна продукція розміром 297×420 мм. Цей формат використовують при виготовленні афіш, рекламних постерів, плакатів, фотографій та креслень. На ньому легко розміщується вся корисна інформація, яка має мотивувати цільову аудиторію купити квиток на захід. В Одесі на таких полотнах розміщують анонси музичних концертів, вистав, кінопрем’єр, фестивалів та конференцій.

Переваги та матеріали друку афіш А3 формату

Друк афіш А3

Бажаєте, щоб постер довше зберігав первісний вигляд? Оберіть спеціальний афішний папір. Він:

  • швидко вбирає фарбу;
  • добре передає кольори та тони;
  • не пропускає світло;
  • відрізняється вологостійкістю.

Зображення, надруковані якісними матеріалами на хорошому папері, довше зберігають яскравість та контрастність. Замовляючи їх, можна розраховувати, що вони привертатимуть увагу всю промокампанію.

Види друку афіш формату А3

У компанії «Фабрика реклами» можна купити плакати та постери, виготовлені за офсетною або цифровою технологією. Якщо потрібно терміново виготовити невелику партію афіш, краще обрати цифровий друк. Він привабливий високою швидкістю нанесення зображення та вартістю. Якщо терміни дозволяють, великий тираж можна надрукувати на офсетних принтерах.

Переваги друку афіш А3 формату від «Фабрика реклами»

Компанія «Фабрика реклами» – виробник креативних рекламних конструкцій. Ми також відкрили в Одесі власну друкарню, де налагодили стабільне виробництво стандартної та широкоформатної друкованої продукції. Вирішивши купити її у нас, можете розраховувати на:

  • високу якість поліграфічних послуг;
  • сучасні матеріали та обладнання;
  • доступні ціни;
  • суворе дотримання встановлених термінів.

Щоб замовити виготовлення продукції поліграфії або дізнатися про вартість інших послуг, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок