Друк афіш а2 у Одесі

При організації масових заходів велику увагу приділяють рекламі. Щоб зацікавити публіку, використовують афіші формату A2, які розклеюють у місцях масового скупчення людей. Завдання маркетологів – підібрати макет, який допоможе виділитися та зацікавити потенційних глядачів. В Одесі замовити креативну широкоформатну продукцію поліграфії можна у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виробництво друкованої продукції, яку можна придбати за доступною ціною.

Про друк афіш А2

Під афішами формату A2 розуміють полотно розміром 594х420 мм, що містить інформацію про майбутній концерт, фестиваль, кінопрем’єр або симпозіум. Її наносять на щільний папір зносостійким чорнилом, яке забезпечує яскравість, контрастність і високу передачу кольору.

Переваги та матеріали друку афіш А2 формату

Друк афіш А2

Плакати та постери з анонсом заходів друкують на односторонньому папері щільністю від 100 г/кв. м. Зображення, нанесені на нього:

  • стійко переносять механічні дії;
  • довше зберігають яскравість та контрастність;
  • не просвічують.

Якщо афіша довго зберігає первісний вигляд, це викликає довіру з боку цільової аудиторії. З якісними матеріалами просування товарів, послуг та заходів стає набагато ефективнішим.

Види друку афіш А2 формату

У компанії «Фабрика реклами» можна замовити офсетний та цифровий друк широкоформатної продукції поліграфії. Перший спосіб підходить для виготовлення тиражів. При цьому майстри спочатку готують спеціальні форми та плівки. Якщо терміни обмежені та тираж потрібно надрукувати терміново, використовують цифрову технологію. Крім високої швидкості, вона приваблива своєю вартістю та універсальністю.

Переваги друку афіш А2 формату від «Фабрика реклами»

Компанія пропонує підприємцям Одеси комплекс поліграфічних послуг. За 20 років ми обзавелися інфраструктурою, яка дозволила налагодити виробництво рекламних конструкцій та друкованої продукції різного розміру та складності.

Причини, щоб купити широкоформатну продукцію у «Фабрика реклами»:

  • висока якість матеріалів та обладнання;
  • сучасні технології друку;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Бажаєте отримати детальну консультацію та дізнатися вартість послуг? Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок