Друк афіш а1 у Одесі

Ви повинні організувати цікавий захід? Щоб підвищити інтерес до цільової аудиторії, використовуйте рекламу формату A1. Зазвичай її розклеюють на транспорті, вітринах магазинів, фасадах будівель та інших місцях масового скупчення людей, щоб привернути більше уваги. Замовити виробництво широкоформатної друкованої продукції можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо оригінальну продукцію, яку можна купити за найкращою вартістю з адресною доставкою по Одесі.

Про друк афіш А1

Під афішею формату A1 розуміють плакати та постери розміром 841х594 мм, на яких розміщують інформацію про майбутній спектакль, концерт, кінопрем’єру або конференцію. Внаслідок збільшеної площі вони привертають більше уваги та збільшують охоплення аудиторії, особливо якщо їх розміщують на транспорті та в місцях масового скупчення людей.

Переваги та матеріали друку афіш А1 формату

Друк афіш А1

Широкоформатні зображення з анонсом заходу зазвичай друкують на афішному папері. Вона:

  • відрізняється високими друкованими характеристиками;
  • не пропускає світло;
  • підвищує міцність та вологостійкість полотна.

Щільність матеріалу складає 100-150 г/кв. м. Він добре вбирає фарби, що забезпечує яскравість та зносостійкість картинки. Це робить його незамінним у виробництві рекламної продукції.

Види друку афіш формату А1

При виробництві широкоформатних плакатів та постерів з анонсом заходу використовують цифрову або офсетну технологію. Вибір залежить від тиражу та терміновості виконання замовлення. Якщо потрібно терміново виготовити невелику партію поліграфії, краще вибрати цифровий друк. Вона також приваблива своєю ціною. Якщо терміни обмежені, вдаються до офсетної технології.

Переваги друку афіш формату А1 від «Фабрика реклами»

«Фабрика реклами» приймає замовлення на виготовлення та встановлення в Одесі стандартної та широкоформатної реклами. Ми також надаємо послуги поліграфії, використовуючи сучасні матеріали та обладнання. Кожному, хто хоче купити постери та плакати, компанія гарантує:

  • висока якість друку;
  • висока швидкість виготовлення;
  • великий вибір розмірів та дизайн проєктів;
  • помірні ціни.

Щоб отримати детальну інформацію про вартість та терміни надання поліграфічних послуг, натисніть на кнопку «Замовити дзвінок» або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок