Друк афіш а0 у Одесі

Хочете привернути більше уваги до майбутнього заходу? Розклейте у місцях масового скупчення людей яскраві та повнокольорові афіші. Переважний формат A0, який виділятиметься серед інших плакатів та постерів. Замовити виробництво широкоформатної продукції поліграфії можна у компанії «Фабрика реклама». Ми виготовляємо креативну друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною з кур’єрською доставкою по Одесі.

Про друк афіш А0

Під афішами формату A0 розуміють друкований носій розміром 1189×841 мм. На ньому розміщують інформацію про майбутню кінопрем’єру, концерт, виставу, форум або інший захід. Плакат такого розміру можна розмістити на спеціальній трибуні, фасаді будівлі, вікнах, транспорті та інших поверхнях.

Переваги та матеріали друку афіш А0 формату

Друк афіш А0

Зазвичай афіші друкують на односторонньому крейдованому афішному папері щільністю 100–150 г/кв. м. Її переваги:

  • непрозорість;
  • високі друковані характеристики;
  • висока вологоміцність та водостійкість.

Вибір щільного матеріалу пояснюється тим, що він краще вбирає чорнило, а отже, довше зберігає первісний вигляд. Використовуючи афішний папір, можна розраховувати на те, що він привертатиме увагу публіки протягом усієї промокампанії.

Види друку афіш формату А0

При виробництві постерів з анонсом заходу зазвичай використовують офсетну або цифрову технологію друку. За допомогою офсетної технології виготовляють величезні тиражі. Однак вона вимагає спеціальної підготовки, тому не підходить для виконання замовлення. Цифрова технологія приваблива своєю вартістю та швидкістю нанесення зображення.

Переваги друку афіш А0 формату від «Фабрика реклами»

Останні 20 років «Фабрика реклами» встановлює в Одесі оригінальні рекламні конструкції. Компанія також надає поліграфічні послуги та приймає замовлення на виготовлення оригінальних плакатів, постерів та іншої друкованої продукції. Кожен, хто хоче купити у нас продукцію поліграфії, може розраховувати на:

  • сучасні технології друку;
  • високу якість матеріалів та обладнання;
  • допомогу у виборі розміру та макета;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Оформити заявку можна, натиснувши на кнопку «Замовити дзвінок». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати вартість поліграфічних послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок