Нестандартні вироби друк цінників, бірок, ярликів у Одесі

, які можна оформити у незвичайному кольорі, формі чи розмірі. В Одесі виробництвом такої продукції поліграфії займається друкарня «Фабрика реклами». Ми виготовляємо оригінальну друковану продукцію, яку можна купити за доступною ціною з комплексом супутніх послуг.

Про нестандартні вироби квитків, етикетки та цінники

Стандартним називають друкований носій, що має найпростішу геометричну форму. Такі бирки та ярлики використовуються повсюдно, тому не привертають особливої уваги. На відміну від них, нестандартні друковані носії не обмежені у формі, розмірі чи дизайні. Їх можна виготовити у вигляді рослинного візерунка, фантазійної фігури чи вирубки, а також доповнити креативним принтом або розфарбувати у нетривіальний колір.

Переваги та матеріали нестандартних виробів квитків, етикеток та цінників

Нестандартні вироби: квитки, етикетки, цінники

Головна перевага друкованого носія – незвичайний вигляд. Його використовують не лише для розміщення вартості та іншої інформації про товар. Незвичайні ярлики та бирки – рекламний інструмент, який:

  • підвищить впізнаваність бренду;
  • виділить продукцію серед конкурента;
  • продемонструє креативність компанії.

Якщо вони надруковані на якісних матеріалах, то довше зберігають початкову форму і колір.

Види нестандартних виробів квитків, етикеток та цінників

Компанія приймає замовлення на виготовлення поліграфічної продукції будь-якої форми у великих та малих тиражах. У нас можна замовити бирки та етикетки, які виготовляються за допомогою шовкографії, струминної, лазерної, термотрансферної та інших технологій друку.

Переваги нестандартних виробів квитків, етикеток та цінників від «Фабрика реклами»

Компанія «Фабрика реклами» відкрила власну друкарню, де налагоджено виробництво оригінальної друкованої продукції. Ми оснастили її сучасним обладнанням, яке дозволяє виготовляти вироби та видання різного розміру та дизайну.

Причини, щоб купити у нас бірки, етикетки та цінники:

  • інноваційні технології друку;
  • висока швидкість виготовлення;
  • цікаві макети;
  • вигідні ціни.

Компанія надає в Одесі та інші поліграфічні послуги. Щоб дізнатися про умови та вартість, натисніть на кнопку «Замовити дзвінок».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок