Друк цінників у Одесі

Щоб домогтися лояльності з боку клієнтів, власникам магазинів та супермаркетів потрібно подбати про якісну викладку продукції. Товари мають супроводжуватися цінниками з читабельною інформацією та логотипом закладу. В Одесі замовити їх друк можна в компанії «Фабрика реклами». У нашій друкарні налагоджено виробництво креативної та якісної продукції поліграфії, яку можна купити за найкращою вартістю.

Про друк цінників

Друк інформаційного носія починається зі створення дизайну. Перед дизайнером стоїть завдання розробити макет зображення, на якому розміститься не тільки ціна товару, але також логотип магазину, термін придатності або інша інформація. При цьому результат має відповідати концепції бренду.

Готовий макет надсилається на роздрук, який проводиться за допомогою лазерних, струменевих або інших принтерів. При необхідності зображення ламінуються та піддаються іншій після друкарській обробці.

Переваги та матеріали друку цінників

Друк цінників

Цей інформаційний носій потрібний не лише для того, щоб відвідувачі знали вартість товару. На ньому також можна вказати:

  • вагу;
  • дату виготовлення;
  • термін придатності;
  • термін проведення рекламної акції тощо.

Окрім того, оригінальні цінники виділяють продукцію конкретного бренду на полицях з іншими товарами. З їхньою допомогою можна продемонструвати креативність компанії, її фірмовий стиль та зацікавленість у клієнтах.

Види друку цінників

При виробництві поліграфічної продукції на друкарні «Фабрика реклами» використовуються сучасні матеріали та технології. Етикетки та бирки з ціною та логотипом компанії виготовляються переважно струминним чи лазерним методом. Вибір залежить від особливостей та розміру зображень, а також від обсягу тиражу.

Переваги друку цінників від «Фабрики реклами»

Компанія “Фабрика реклами” пропонує власникам бізнесу в Одесі комплекс поліграфічних послуг. Ми приймаємо замовлення на виготовлення оригінальних цінників, бірок та етикеток будь-якого розміру, дизайну та тиражу.

Причини, щоб купити продукцію поліграфії у «Фабрика реклами»:

  • сучасні технології друку;
  • висока якість матеріалів та виконання;
  • висока швидкість виготовлення;
  • доступні ціни.

Щоб оформити замовлення або дізнатися про вартість поліграфічних послуг, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок