Друк бірок в Одесі

Бірка є інформаційним носієм, що має величезний рекламний потенціал. Її можна використовувати не лише для розміщення важливої інформації про товар, але також для популяризації бренду та знайомства з його фірмовим стилем. Для цього потрібно знати, як її оформити. Замовити виробництво креативних бірок можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо оригінальну продукцію, яку можна купити за найкращою ціною з доставкою по Одесі.

Про друк бірок

Друк бірок

Цей друкований носій розміщують на всіх товарах, незалежно від їхнього розміру чи призначення. Він містить інформацію, що стосується:

  • складу та ваги продукції;
  • правилам догляду та експлуатації;
  • дати виготовлення;
  • терміну придатності;
  • вартості тощо.

Друкарський носій можна задіяти й в рекламі, щоб підвищити впізнаваність бренду, виділити продукцію серед конкурентів та привернути увагу потенційного покупця. Достатньо оформити його в корпоративному стилі, доповнити оригінальним логотипом чи принтом.

Переваги та матеріали друку бірок

Етикетки, цінники та іншу інформацію друкують на папері, картоні, тканині чи пластиці. Від матеріалів залежить те, як довго носій зможе підтримувати початковий вигляд. Якщо вони будуть підібрані правильно, то бирка стійко переноситиме механічні впливи, прання, сушіння або прасування. Це також допоможе зберегти яскравість та чіткість логотипа або іншого зображення.

Види друку бірок

Компанія «Фабрика реклама» обладнала свою друкарню високотехнологічними принтерами, фарбами та витратними матеріалами. Це дозволяє виготовляти продукцію поліграфії будь-якого розміру та дизайну. Саме етикетки та цінники друкуються з використанням струминної, лазерної, сублімаційної та іншої технології.

Переваги друку бірок від «Фабрики реклами»

Фабрика реклами приймає замовлення на виробництво креативної друкованої продукції. Компанія має в Одесі власну друкарню, яка дозволяє друкувати бірки, етикетки та цінники будь-якого розміру та дизайну. Кожен, хто хоче їх купити, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів та виконання;
  • комплекс поліграфічних послуг;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Для отримання інформації про вартість та умови надання поліграфічних послуг натисніть на кнопку «Замовити дзвінок» або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок